Wyszukane artykuły - "praca w NIK"


Artykuły (6):

Praca w NIK - zgłoszenia do 15 kwietnia

Trwa nabór na stanowiska kontrolerów do jednostek organizacyjnych NIK. Izba poszukuje kandydatów do pracy zarówno w Warszawie jak i w całym kraju. Oferowane są różne stanowiska - od inspektora kontroli państwowej po doradcę ekonomicznego. Możliwość pracy w Najwyższej Izbie Kontroli to prestiż i satysfakcja ze służby państwu.

więcej treści z artykułu: Praca w NIK - zgłoszenia do 15 kwietnia

Praca w NIK. Zgłoszenia do 16 stycznia 2019 r.

Trwa nabór kandydatów na kontrolerów NIK. Oferowane są stanowiska od inspektora kontroli państwowej do doradcy prawnego. Izba poszukuje kandydatów do pracy w centrali i w delegaturach NIK. Możliwość pracy w Najwyższej Izbie Kontroli to prestiż i satysfakcja ze służby państwu.

więcej treści z artykułu: Praca w NIK. Zgłoszenia do 16 stycznia 2019 r.

Praca w NIK - zgłoszenia do 15 października

Trwa nabór na stanowiska kontrolerów do jednostek organizacyjnych NIK. Izba poszukuje kandydatów do pracy w pięciu Delegaturach NIK. Oferowane są stanowiska od inspektora kontroli państwowej do specjalisty kontroli państwowej. Możliwość pracy w Najwyższej Izbie Kontroli to prestiż i satysfakcja ze służby państwu.

więcej treści z artykułu: Praca w NIK - zgłoszenia do 15 października

Praca w NIK - zgłoszenia do 16 lipca

Trwa nabór na stanowiska kontrolerów do jednostek organizacyjnych NIK. Izba poszukuje kandydatów do pracy zarówno w Warszawie jak i w całym kraju. Oferowane są różne stanowiska - od inspektora kontroli państwowej po głównego specjalistę kontroli państwowej. Możliwość pracy w Najwyższej Izbie Kontroli to prestiż i satysfakcja ze służby państwu.

więcej treści z artykułu: Praca w NIK - zgłoszenia do 16 lipca

Dużo chętnych do pracy w NIK

3589 kandydatów zgłosiło się do konkursu na obsadzenie 46 wolnych etatów kontrolerskich w NIK. Średnio o jedno stanowisko będzie ze sobą rywalizowało 78 osób.

więcej treści z artykułu: Dużo chętnych do pracy w NIK

40 nowych kontrolerów w NIK

40 nowych kontrolerów zasili szeregi pracowników Najwyższej Izby Kontroli. Na wolne stanowiska aplikowało ponad 600 osób. NIK wybrała tych, którzy w największym stopniu spełniają potrzeby Izby. W styczniu zakończył się nabór do pracy w NIK.

więcej treści z artykułu: 40 nowych kontrolerów w NIK

Przeczytaj treść ponownie