Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

22 grudnia 2017 10:00

Szanowni Państwo, Pracownicy i Przyjaciele Najwyższej Izby Kontroli

Jak co roku czekamy na jedne z najpiękniejszych dni w kalendarzu. Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to czas, gdy warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, czego uczy nas tajemnica Bożej miłości do człowieka, nad tym, co jest naprawdę istotne.

Życzenia z okazji Świąt

Bo nieważne, czy wigilijny i świąteczny stół ugina się pod potrawami, czy jest skromnie zastawiony. Nieważne, czy pod choinką piętrzy się góra prezentów. Ważne, by móc poczuć, że jesteśmy potrzebni, że jesteśmy dla siebie nawzajem, że jesteśmy dla drugiego człowieka.

Życzę wszystkim Państwu, by ten cud Bożego Narodzenia stał się dla Państwa cudem nadziei i oczekiwania na to, co w życiu najważniejsze - na drugiego człowieka.

Szczególnie gorąco życzę, byście to Wy byli spełnieniem dla innych - może bardziej potrzebujących. Nie tylko w czasie Świąt, ale zawsze.

Niech wśród nocnej ciszy pojawi się bliskość i serdeczność, o którą w codziennym pośpiechu czasem tak trudno. I niech zostanie z Państwem na dłużej. Jak najdłużej.

Szczególnie serdecznie przekazuję też życzenia na nadchodzący czas - realizacji planów zawodowych i ziszczenia prywatnych marzeń w Nowym 2018 Roku. Oby nikomu z Państwa nie brakowało sił do nowych wyzwań i zdobywania nowych szczytów.

Wszystkim Państwu życzę, by zarówno czas świątecznej bliskości i ciepła, jak i nadchodzące miesiące Nowego Roku były pełne dobrych wydarzeń, pięknych przyjaźni i szczerej radości.

Krzysztof Kwiatkowski
Prezes Najwyższej Izby Kontroli

Materiały audiowizualne dla radia, TV i portali internetowych >>

Informacje o artykule:

Data utworzenia: 22 grudnia 2017 10:00
Data publikacji: 22 grudnia 2017 10:00
Wprowadził/a: Andrzej Gaładyk

Data ostatniej zmiany: 22 grudnia 2017 10:02
Ostatnio zmieniał/a: Andrzej Gaładyk

 

Przeczytaj treść ponownie